Om oss

ÅPNINGSTIDER:

Mandag - Onsdag:    09.00-17.00

Torsdag:                     09.00-19.00

Fredag:                       09.00-17.00

Lørdag:                       10.00-14.00

VELKOMMEN TIL TEMPE VVS SENTER

TEMPE VVS SENTER AS er Trondheim største vvs og hyttebutikk  - nå også med nettbutikk. Vi ligger på Sluppen i Trondheim med  600 kvm stor butikk og utstilling. Vi fører alt fra de store til de mindre kjente merkevarene hvor kvalitet alltid er i fokus. Vi bruker mye tid på å besøke messer og fabrikker for å bli kjent med de riktige produsentene og menneskene bak de forskjellige produktene. Dette gjør vi for å finne de riktige produktene til våre kunder.  Vi er stolt over endelig å komme med en fullverdig nettbutikk. I nettbutikken vil du finne de varene som vi har utstilt her på Tempe Vvs Senter As. Så hvis du ikke finner det du ønsker deg i nettbutikken så anbefaler vi å ta turen innom butikken. Her vil du også møte engasjerte medarbeidere med fagkunnskap som hjelper deg med å gjøre de rette valgene for ditt baderom.

 

Lurer du på noe kan du ringe oss på telefon 739 30 770  (man - fre 9-16), eller sende oss en e-post på post@tempe-vvs.no

Følg oss gjerne på Facebook, Instagram,  YouTube og Pinterest.

Velkommen til oss på Tempe Vvs Senter As. Vvs butikken i over 26 år,..

Si hei til gjengen på Tempe Vvs
Svein Asbjørnsen
Daglig leder
Mob: 99206580
svein@tempe-vvs.no
Svein Ove Asbjørnsen
Prosjekt / Winner
Mob:99206581
svein-o@tempe-vvs.no
Heidi Asbjørnsen
Butikksjef
Mob: 94013215
heidi@tempe-vvs.no
Odd Solli
Rørdeler/koblinger
Mob: 99206582
odd@tempe-vvs.no
Elisabeth Gilstad
Baderomsdesigner
elisabeth.gilstad@tempe-vvs.no
Mats Austgulen
Baderomsdesigner
mats@tempe-vvs.no
Vil du bli våre nye ansatt ?
Thor Inge Rostad
Baderomsdesigner
Mob: 99206584
thoringe@tempe-vvs.no
Lars Erik Røe Magnussen
Web/Marked
Mob: 99206584
lars@tempe-vvs.no
Geir Pedersen
Baderomsdesigner
Mob 99206584
geir@tempe-vvs.no

 

Kristian Brastad
Baderomsdesigner 
kristian@tempe-vvs.no
Vil du bli en del av team Tempe Vvs

Send oss gjerne en åpen søknad  / cv og fortell litt om deg selv og hvorfor du vil jobbe hos oss. Akkurat no har vi behov for ekstra hjelp hos oss så kanskje du vil søke?

Send en søknad til post@tempe-vvs.no