Om oss

ÅPNINGSTIDER

Mandag: 0900 - 1700

Tirsdag:  0900 - 1700

Onsdag:  0900 - 1700

Torsdag: 0900 - 1900

Fredag:   0900 - 1700

Lørdag:   1000 - 1400

 

VELKOMMEN TIL TEMPE VVS SENTER

TEMPE VVS SENTER AS er Trondheim største VVS og hyttebutikk  - nå også med nettbutikk. Vi ligger på Sluppen i Trondheim med  600 kvm stor butikk og utstilling. Vi fører alt fra de store til de mindre kjente merkevarene hvor kvalitet alltid er i fokus. Vi bruker mye tid på å besøke messer og fabrikker for å bli kjent med de riktige produsentene og menneskene bak de forskjellige produktene. Dette gjør vi for å finne de riktige produktene til våre kunder.  Vi er stolt over endelig å komme med en fullverdig nettbutikk. I nettbutikken vil du finne de varene som vi har utstilt her på Tempe VVS Senter As. Så hvis du ikke finner det du ønsker deg i nettbutikken så anbefaler vi å ta turen innom butikken. Her vil du også møte engasjerte medarbeidere med fagkunnskap som hjelper deg med å gjøre de rette valgene for ditt baderom.

Lurer du på noe kan du ringe oss på telefon 73 93 07 70  (man - fre 9-16), eller sende oss en e-post på post@tempe-vvs.no

Følg oss gjerne på Facebook, Instagram,  YouTube og Pinterest.

Velkommen til oss på Tempe VVS Senter As. Vvs butikken siden 1985

Pressemeldinger

Si hei til gjengen på Tempe Vvs
Svein Ove Asbjørnsen
Daglig leder
Mob:99206581
svein-o@tempe-vvs.no
Svein Asbjørnsen
Senior konsulent
Mob: 99206580
svein@tempe-vvs.no
Heidi Asbjørnsen
Butikksjef
Mob: 94013215
heidi@tempe-vvs.no
Elisabeth Gilstad
Butikk stjerne
elisabeth.gilstad@tempe-vvs.no
Mats Austgulen
Butikk stjerne
mats@tempe-vvs.no
Trygve Sætran Hovland
Butikk stjerne
trygve@tempe-vvs.no
Thor Inge Rostad
Butikk stjerne
Mob: 99206584
thoringe@tempe-vvs.no
Lars Erik Røe Magnussen
Markeds/Web ansvarlig
Mob: 99206584
lars@tempe-vvs.no
Geir Pedersen
Butikk stjerne
Mob 99206584
geir@tempe-vvs.no

 

Kristian Brostedt
Butikk stjerne
kristian@tempe-vvs.no
Vil du bli en del av team Tempe VVS?

Send oss gjerne en åpen søknad  / cv og fortell litt om deg selv og hvorfor du vil jobbe hos oss. Akkurat nå har vi behov for ekstra hjelp hos oss så kanskje du vil søke?

Send en søknad til post@tempe-vvs.no

Våre partnere og eiere

Tempe VVS er deleid av K Lund as som er en av norges største rørlegger firma.

Vi er også en del av alliansen Konekta som er en landsdekkende allianse av tekniske entreprenører som er med og gi oss gode innkjøps avtaler.