OM OSS | Tempe VVS

VELKOMMEN

TIL

TEMPE VVS SENTER

TEMPE VVS SENTER AS er Trondheim største vvs og hyttebutikk  - nå også med nettbutikk. Vi ligger på Sluppen i Trondheim med  600 kvm stor butikk og utstilling. Vi fører alt fra de store til de mindre kjente merkevarene hvor kvalitet alltid er i fokus. Vi bruker mye tid på å besøke messer og fabrikker for å bli kjent med de riktige produsentene og menneskene bak de forskjellige produktene. Dette gjør vi for å finne de riktige produktene til våre kunder.  Vi er stolt over endelig å komme med en fullverdig nettbutikk. I nettbutikken vil du finne de varene som vi har utstilt her på Tempe Vvs Senter As. Så hvis du ikke finner det du ønsker deg i nettbutikken så anbefaler vi å ta turen innom butikken. Her vil du også møte engasjerte medarbeidere med fagkunnskap som hjelper deg med å gjøre de rette valgene for ditt baderom.

 

Lurer du på noe kan du ringe oss på telefon 73 93 0770  (man-fre 8-16), eller sende oss en e-post på post@tempe-vvs.no

Følg oss gjerne på Facebook, Instagram,  YouTube og Pinterest.

Velkommen til oss på Tempe Vvs Senter As. Vvs butikken i over 30 år,..

 

            ÅPNINGSTIDER:

 

            Man-Torsdag:   08.00 - 18.00

            Fredag:       09.00 - 17.00

            Lørdag:       10.00 til 14.00

Kontakt info: Tlf : 73930770

Svein Asbjørnsen

Daglig leder

Mob: 99206580

Epost: svein@tempe-vvs.no

Heidi Asbjørnsen

Butikksjef

Mob: 99206582

Epost: heidi@tempe-vvs.no

Svein Ove Asbjørsen

Butikk

Mob: 99206581

Epost: svein-o@tempe-vvs.no

Thor Inge Rostad

Butikk / Hytteansvarlig

Mob: 93013215

Epost: thoringe@tempe-vvs.no

Odd Solli

Butikk

Mobil: 992 06 584

Epost: odd@tempe-vvs.no

Bjørn Martin Leinslie Flovik

Butikk

Mobil: 94011586

Epost

Elisabeth Gilstad

Butikk

Mobil: 94011586

Epost: elisabeth.gilstad@tempe-vvs.no

Lars Erik Røe Magnussen

Butikk: 

Mobil: 99206584

Epost: lars@tempe-vvs.no